GooMass™

Switch to desktop Register Login

Hata Sayfası

İşlemleriniz sırasında bir hata oluştu, ya da doğru olmayan bir işlem gerçekleştirdiniz.

GooMass sitesine sadece GooMass ı satın alanlar kayıt yaptırabilir. GooMass ı bilgisayarınıza indirmeden önce www.goomass.com a kayıt olmanız gerekmektedir. GooMass a kayıt olduktan sonra oluşturacağınız kullanıcı adı ve şifrenizi kullanarak herhangi bir zaman GooMass ı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Kredi kartı / PayPal ödeme sonrasında otomatik olarak veya havale ile ödemeden sonra size gönderilen ilk ürün indirme bağlantısına tıkladığınızda kayıt sayfasına yönlendirilirsiniz. Fakat havale ile alımdan sonra size gönderilen e-maildeki aynı bağlantıya birden çok tıklanması durumunda kayıt sayfasına ulaşamaz ve bu hata sayfasına yönlendirilirsiniz. Güvenlik sebebiyle kayıt formuna sadece bir kez erişilmesine izin verilmektedir. Bu durumda bizimle iletişime geçerek sipariş numaranızı, ödeme yaparken kullandığınız e-mail adresinizi bize bildirerek tekrar kayıt olma sayfasına erişim talebinde bulunabilirsiniz.

Satın alma ve ürün indirme ile ilgili tüm sorunlarınız için destek@goomass.com e-mail adresinden veya iletişim formundan bizimle irtibata geçiniz.

 

Önemli Notlar:

  • GooMass Kitinin içerdiği kitaplar basılı yayınlar (fiziksel ürün) değildir. GooMass İnternetten Para Kazanma Kiti yazılım arayüzüyle sunulan, kullanıcı kimlik denetimi sorgulama sistemine sahip, yazılı eğitim ve videolardan oluşan dijital bir eğitim setidir.
  • GooMass a ürün indirme sayfasına sadece GooMass a kayıtlı kullanıcılar erişebilir.
  • GooMass ı satın alırken ödeme gerçekleştikten sonra herhangi bir şekilde eğitim setini indiremezseniz (Elektrik kesintisi, internet bağlantısı problemleri vs.) bize e-posta göndererek eğitim setinin indirme bağlantı bilgilerini yeniden isteyebilirsiniz.
  • İndireceğiniz dosyalar .zip (WinZip) formatında sıkıştırılmış olup ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz WinRAR (.rar) uygulaması ile açabilirsiniz.
Joomla SEF URLs by Artio

GooMass™ İnternetten Para Kazanma Kiti. Her Hakkı Saklıdır. 2010 - 2013

Top Desktop version