GooMass™

Switch to desktop Register Login

Yazarak Para Kazanın!

Yazmayı Seven,
Günde Yarım Saat Vakit Ayırabilen
Herkes İçin Evde İş İmkanı

Sadece 20 Dakikada Yazdığınız Yazıdan 10 TL Kazanmak İster misiniz?

Sermayesiz, Sadece Yazı Yazarak Web Sitelerine İçerik Sağlayın. Makale Yazarlığı ve Editörlük ile Hızlı ve Sıcak Kazanç Elde Edin.

İnternette binlerce web sitesi bulunuyor. Bununla birlikte milyonlarca kullanıcı da her gün Google gibi arama motorlarını kullanarak bir şeyler arıyor ve arama sonuçlarında aradığı cevaba en uygun makaleyi bulmak istiyor. Web site sahipleri, ancak makale yazarları ile bu ihtiyaca yetişebilir. Bu da yazarak para kazanmak isteyenler için büyük bir gelir fırsatı yaratıyor. Sadece yazı yazarak hızlı bir şekilde sıcak para kazanmak istiyorsanız, makale yazarlığı aradığınız gelir modeli olabilir.

Boş zamanlarınızı değerlendirerek, evinizden hızlı bir şekilde para kazanabilirsiniz. Sermayesiz olarak yapacağınız bu iş, sadece bilgi ve emeğe dayalı bir iştir. Küçük bir eğitim ile hemen kazanmaya başlayabilirsiniz. Yazı yazarak para kazanmak istiyorsanız eğitimimize katılmanızı öneriyoruz.

Temel olarak yazarak kazanmanın 2 stratejisi bulunuyor:

A) SAT KAZAN: Çeşitli web sitelerine yazdığınız makaleler veya editörlük hizmetleri ile hızlı ve sıcak kazanç elde edin.

B) YAYINLA KAZAN: Reklam ve satış geliri ile orta vadeli pasif gelir oluşturmak için makalelerinizi yayınlayın.* Bu ürün fiziksel bir kitap değildir. Yazılım arayüzüyle sunulan dijital bir eğitimdir.
* Bu ürün 98 TL'ye GooMass Eğitim Kiti'ni satın alanlara ücretsiz verilmektedir. Sadece 98 TL ödeyerek bu ürünün de dahil olduğu GooMass Eğitim Kiti'ni satın almak için bu sayfayı ziyaret edin.

Yazı Yazarak Neler Yapabilirsiniz?

Günümüzde internetin içeriğinin yaklaşık olarak %80 'inden fazlasını yazı oluşturmaktadır. Yazının gücünden faydalanılması durumunda herkes internetten yüksek oranda fayda sağlayabilir:

Sizin ürettiğiniz bu yazıları web site yayıncılarına veya ihtiyacı olan on binlerce kişiden birilerine satarak internetten hızlıca para kazanabilirsiniz. Üstelik bunun için hiç bir özel yetkinlik aranmaz. Eğer ürünlerini internette pazarlamak ve satış yapmak isteyen biriyseniz yazının gücüyle kuşkusuz ürünlerinizin reklamını rahatça ve ücretsiz olarak yapabilir ve yüksek sayıda satış yaparken giderlerinizi minimum oranda tutabilirsiniz. Ya da satışlarını arttırmak isteyen ürün sahiplerine yazılarınızı pazarlayabilirsiniz. Komisyon kazanma yöntemi ile internetten gelir elde etmek (Affiliate Marketing/Satış Ortaklığı) isteyen biriyseniz internetin içeriğini, yazının gücünü etkili bir şekilde kullanarak yüksek kazançlar sağlayabilirsiniz.

Herhangi bir ürün satmadan, üye başına kazanç veren (Pay Per Leed) affiliate programlarından birine katılarak yazılarınız üzerinden pasif gelir elde edebilirsiniz.

Google Adsense gibi reklamcılık ağlarını kullanarak reklam yayınlama ve tıklama başına gelir elde etme yöntemiyle kazanç sağlıyorsanız yazının gücünü doğru ve etkili kullanmayı ve etkili içerik stratejisi kurmayı öğrenerek ziyaretçilerinizin sitenizdeki reklamlara daha çok tıklamasını sağlayabilirsiniz. Marka farkındalığı yaratmak isteyen bir şirketseniz düşük maliyetli ama uzun vadeli marka stratejisi oluşturabilirsiniz. İnternette ürün satmak isteyen herhangi biri yazının gücünü ve etkisini doğru bir şekilde kullanarak internetin pazarlama gücünden maksimum faydalanabilir ve satış dönüşüm oranlarını kolayca yükseltebilir, ya da evinizde bilgisayarınızın başında oturarak, istediğiniz zaman çalışarak, sadece yazı yazarak ve yazdığınız yazıları başkalarına satarak para kazanabilirsiniz.

Yazarak Para Kazanma Eğitimi ile yazmaya başladığınız ilk günden kazanmaya başlayabilirsiniz.

Sahip Olacaklarınız

GooMass’ın “Yazarak Para Kazanma” eğitiminde, sizlere hızlı bir şekilde para kazanmanın yolunu göstermek adına, makale yazarlığı ile SAT KAZAN ve YAYINLA KAZAN şeklinde iki farklı stratejide eğitim hazırladık.

A5 sayfa boyutu ile 160 sayfalık ve tamamen kendi tecrübemizden oluşan ve içerik kalitesi olarak GooMass gibi alanında ilk ve tek olan “Makale Yazarlığı“ eğitiminde, nasıl ve ne tür makaleler hazırlanması gerektiği, kolay bir şekilde nasıl makale üreteceğinizi, en çok kazandıran ve talep edilen makale konuları ve sektörleri, nasıl ve kimlerle çalışacağınız, paranızı nasıl alacağınız veya sadece makale satarak değil, kendi makaleleriniz ile yayıncı olarak nasıl kazanabileceğiniz gibi pek çok konuda dersler bulunuyor. Tek başına bir eğitim olarak satılan Yazarak Para Kazanma Eğitimi GooMass üyeleri için ÜCRETSİZ’dir.

Yazarak para kazanma eğitimi basılı bir yayın değildir. Bu eğitim bir yazılım arayüzü ile sunulan dijital bir eğitim programıdır. Eğitim setimizi günün her saatinde, gece dahi olsa ödemenin hemen ardından bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Neden yazılım şeklinde sunuluyor?

GooMass eğitimlerinin basılı kaynak olarak yayınlanması eğitimlerin güncelliğin kontrol edemememize sebep olacağından eğitimler basılı olarak değil web tabanlı yazılım olarak tasarlanmıştır. Bu sayede GooMass eğitimlerini sürekli olarak güncelleyebilmekte ve içeriğine yenilerini ekleyebilmekteyiz. Eğer fiziki kitap şeklinde olsaydı eğitimler bir süre sonra güncelliğini yitirebilirdi. Ancak mevcut yazılım sistemiyle GooMass eğitimlerinin hepsi sürekli olarak güncel olabilmektedir.

Yeni güncellemeleri edinmek için sizin hiçbir şey yapmanıza gerek yoktur. İçerikler otomatik olarak güncellenir ve bu güncellemeler sizlere iletilir. Eğer yazılım bir üst versiyona geçtiyse siz yazılımı açtığınız anda yazılım size yeni bir güncelleme olduğunu söyleyerek yeni sürümü indirmek isteyip istemeyeceğinizi soracaktır. Yeni sürümü indirmek için tek yapmanız gereken “EVET” butonuna tıklamaktır.

Not: "Yazarak Para Kazanma Eğitimini" veya GooMas’ın herhangi bir eğitimini satın aldıktan sonra istediğiniz zaman tekrar indirebilir ve GooMass 'ın tüm güncellemelerinden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Güncelleme ve güvenlik ile ilgili daha fazla bilgi için tıklayın.


 1. Yazarak Para Kazanma
 2. Neler Yapabilirsiniz?
 3. Sahip Olacaklarınız

Evinizden Yazı Yazarak Hızlı Bir Şekilde Para Kazanın

Site sahiplerinin web sitelerinde çok sayıda editör ve yazarlar çalıştırmaları büyük maliyetler doğurduğu için artık web yayıncıları evlerinden çalışan makale yazarları ile çalışmayı tercih ediyor. Mevcut işinizi bozmadan, sadece boş zamanlarınızı değerlendirerek, evinizden hızlı bir şekilde para kazanabilirsiniz. Sermayesiz olarak yapacağınız bu iş, sadece bilgi ve emeğe dayalı bir iştir. Herhangi bir maliyeti yoktur. Küçük bir eğitim ile hemen kazanmaya başlayabilirsiniz.

İsterseniz tam zamanlı, isterseniz günde 1-2 saat zaman ayırarak veya çalışırken zaman bulduğunuz aralıklarda makale yazarlığı yapabilirsiniz.Gün boyu işyerinde masa başında günü bitirmeye çalışan kişiler veya evde fazlasıyla boş zamanı olan ev hanımları, bu boş vakitlerinizi, nakite çevirin.

Yaklaşık 30 dakika da hazırladığınız bir makale içeriğinden 8 ile 15 TL arasında bir ücret kazanın. Tam zamanlı çalıştığınızda ise normal standartlarda çalışan birinden çok daha fazla kazanmanız mümkün.

  Yazarak Para Kazanma
  Her sektörden çeşitli web sitelerine içerikler sağlayarak, yani sadece yazı yazarak internet üzerinden para kazanabilirsiniz. Makale yazarlığı, işe başladığınız ilk günden itibaren para kazanabileceğiniz bir iştir. İş aramayacaksınız, çünkü müşterileriniz zaten hazır. İnternet kullanımının katlanarak arttığı günümüzde web siteleri internet kullanıcılarının taleplerine yetişemez durumdadır. Bu sebeple internetin her alanında ve hemen hemen her konuda makale yazarlarına büyük bir talep var. Yazarak Para Kazanma eğitimi ile hızlıca, ilk günden para kazanmaya başlayacaksınız.

  GooMass’ın bu eğitiminde sizlere hızlı bir şekilde para kazanmanın yolunu göstermek adına, SAT KAZAN ve YAYINLA KAZAN şeklinde iki farklı strateji bulacaksınız. Her ikisinin farklı avantajları vardır. Bunların hepsini detaylıca anlatmaya özen gösterdik. GooMass gibi alanında ilk ve tek olan “Makale Yazarlığı“ eğitiminde, nasıl ve ne tür makaleler hazırlanması gerektiği, kolay bir şekilde nasıl makale üreteceğinizi, en çok kazandıran ve talep edilen makale konuları ve sektörleri, nasıl ve kimler için çalışacağınız, paranızı nasıl alacağınız veya sadece makale satarak değil, kendi makaleleriniz ile yayıncı olarak nasıl kazanabileceğiniz gibi pek çok konuda dersler bulunuyor.

  Kimler Yazı Yazarak Para Kazanabilir?

  Yazmayı seven, günde en az yarım saat ayırabilen herkes bu işi yapabilir. Üniversite öğrencileri veya mevcut işi olup yine de ek iş yapmak isteyenler makale yazarlığı ile para kazanabilir.

  Biz bu eğitimde makale yazarlığı ile para kazanmanın birkaç yolunu göstermek istiyoruz. Siz kendinize uygun olan stratejiyi seçebilirsiniz.

  Makale yazarlığı ile kazanç elde etmek için bir ürün satmak ya da bir web site kurmak şart değildir. Siz hizmet, başka bir deyişle emeğinizi satıyorsunuz. Sizin ürününüz, hizmetinizdir. Önce küçük bir eğitim alarak bilgi ve emeğinizi birleştirip, bunu bir hizmet ürünü olarak müşterilerinize sunabilirsiniz.

  Yazmayı seviyor fakat web site ve internet işleri zor geliyorsa, site kurmak, sitenize ziyaretçiler gelmesini beklemek, ürünlerinize veya satış ortağı olduğunuz ürünlere reklam vermek zor görünüyorsa, arama motoru optimizasyonu yapmak size göre değilse, sıcak para ile çalışmak istiyorsanız makale yazarlığı tam size göre bir iş demektir

  Hızlı ve sıcak para, makale üreterek yayıncılara içerik sağlamanın öne çıkan avantajıdır. Yayıncıların bu konuda talebi oldukça fazladır. Hatta birkaç yayıncı ile çalışmaya başladığınızda talep edilen işe yetişemeyeceğinizi söylemek abartılı olmayacaktır.

  Yazılım Arayüzü
  Makale yazarlığı eğitimini tek başına satın alsanız da yine de bir e-kitap (PDF) olarak değil, GooMass gibi internet etkileşimli bir masaüstü yazılımı olarak bilgisayarınıza kurulacaktır. Bu sayede eğitim içeriklerine sürekli yeni bilgiler eklenerek her zaman kolaylıkla güncellenebilir bir araç olmuştur. Ayrıca makale yazarlığı yazılımı, içeriklerine sadece satın alanların ulaşabileceği bir online kimlik denetimi sistemine sahiptir. Detaylı bilgi için tıklayın.

  İnternetin en büyük gücü yazılı ve görsel medya olmasıdır. İnternet kullanıcıları yeni ve güncel yazılara ihtiyaç duyduğu sürece yazarlık ölmeyen bir meslek olarak devam edecektir.

  İnternette binlerce web sitesi bulunuyor fakat bununla birlikte milyonlarca kullanıcı da her gün Google gibi arama motorlarını kullanarak bir şeyler arıyor ve arama sonuçlarında aradığı cevaba en uygun makaleyi bulmak istiyor. Web site sahipleri ancak makale yazarları ile bu ihtiyaca yetişebilir. Sadece yazı yazarak hızlı bir şekilde sıcak para kazanmak istiyorsanız sizi makale yazarlığı eğitimimize katılmanızı öneriyoruz.

  SATIN ALMADAN ÖNCE OKUYUN:

  * Yazarak Para Kazanma Eğitimi tek başına satın alındığında 39 TL'dir.
  * Bu ürün 98 TL'ye GooMass Eğitim Kiti'ni satın alanlara ücretsiz verilmektedir. Sadece 98 TL ödeyerek bu ürünün de dahil olduğu GooMass Eğitim Kiti'ni satın almak için bu sayfayı ziyaret edin.

   Garanti ATM'den kartsız nasıl havale yapılır? DEMO için tıklayın.

   ÖNEMLİ UYARI: Sitemizde işlem yapan tüm bilgisayarlar ve IP adresleri kayıt altına alındığından kitap alımında ÇALINTI KREDİ KARTI kullanılması durumunda anında yetkili makamlara bildirilmektedir.

   Ödemeniz Xticaret ile güvende ! Kredi kartı, banka havalesi, Garanti ATM’lerinden havale, PTT havalesi veya Paypal ödeme sistemi ile ödemenizi yapabilirsiniz. Satın al butonuna tıkladığınızda aşağıdaki gibi bir ekran karşınıza gelecektir. Sayfanın en alt bölümünde ödeme türünü seçerek güvenle ödemenizi yapabilirsiniz. (Güvenli ödeme sayfası SSL ile şifreli olarak korunmakta ve kredi kartı bilgileriniz doğrudan şifreli olarak bankaya iletilmektedir) Ödeme ile ilgili bir sorun yaşarsanız 0 850 224 66 99 nolu telefondan destek alabilirsiniz. Ödeme sonrasında GooMass yazılımını anında bilgisayarınıza indirebilir, yazılı ve videolu eğitimlere hemen başlayabilirsiniz.

   NOT: GooMass hakkında sorularınız için yukarıdaki telefon numarasını aramayınız. GooMass hakkında merak ettikleriniz veya olası problemler için iletişimsayfasından bize ulaşabilirsiniz. Sorularınız genellikle birkaç saat içerisinde cevaplanır.

   Joomla SEF URLs by Artio

   GooMass™ İnternetten Para Kazanma Kiti. Her Hakkı Saklıdır. 2010 - 2013

   Top Desktop version